Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas su Gama puta

Stogo šiltinimas

Gama puta galima šiltinti tiek šlaitinius, tiek plokščius stogus

Stogas – pati silpniausia viso statinio dalis. Bendri šilumos nuostoliai sudaro apie 25 proc., kadangi šiltas oro kyla į viršų. Jeigu šilto oro kelyje nebus gero barjero, tai jis neliks pastate ilgam. Stogo šiltinimas – sudėtingas uždavinys, o teisingai ir kokybiškai apšiltinti stogą gali tik profesionalai. Jeigu šilumos izoliaciją bus įrengta teisingai, tai nedelsiant sumažės bendri šilumos nuostoliai ir bus suformuotas reikalingas mikroklimatas patalpose.

Plokščio ir šlaitinio stogo šiltinimas

Plokščio stogo šiltinimas

Daugelio daugiaaukščių gamybinių ir gyvenamųjų pastatų stogas yra plokščias. Paprastai plokščią stogą sudaro:

  • Pagrindas - metalas, betoninė perdanga ir t.t.
  • Garo izoliacija.
  • Šilumos izoliacija.
  • Betoninė monolitinė perdanga.
  • Hidroizoliacija.

Dažniausiai garo izoliacijai naudojama polietileno plėvelė. Šilumos izoliacijai – padidinto tankio akmens vata. Hidroizoliacijai – bituminė-polimerinė stogo medžiaga. Tokios technologijos trūkumas yra tas, kad visos šios medžiagos turi siūles. Nors jas ir sulydo, tokio stogo eksploatavimo terminas sutrumpėja.

Gama puta apipurkštos dangos šilumos laidumo koeficientas mažas, tai įgalina naudoti plonesnį, nei tradicinių termoizoliacinių medžiagų, šilumos izoliacijos sluoksnį. Gama puta įrengtos dangos sluoksnis nepraleidžia tokio šilumos kiekio, kuriuo būtų galima atitirpinti sniegą, o jo geros garso izoliavimo savybės apsaugo nuo pašalinių garsų.

Seno stogo šiltinimas ir remontas

Gama puta tinka seno metalu, ruberoidu arba šiferiu dengto stogo remontui. Nereikia demontuoti senos dangos ir atlikti paruošiamuosius darbus, išskyrus seno stogo šiukšlių valymą ir pūslių pašalinimą.

Stogo šiltinimas su besiūle danga

Gama putos danga užtikrina patikimą stogo šilumos izoliaciją, hidroizoliaciją ir garo izoliaciją

Kadangi stogų dangų sistemos yra purškiamos, susidaro besiūlis, monolitinis barjeras be sandūrų ir šalčio tiltelių, trukdančių vandens ir šalto oro infiltracijai.

Visi darbai atliekami greitai, technologiškai ir saugiai, nepažeidžiant pastato eksploatavimo proceso. Nereikalingas seno stogo demontavimas.

Gama putos danga užtikrina patikimą stogo šilumos izoliaciją, hidroizoliaciją ir garo izoliaciją, kas įgalina sumažinti išlaidas papildomoms izoliacinėms medžiagoms ir tvirtinimams.

Bet kokio pastato eksploatacinės savybės daugelyje atvejų apibūdinamos stogo dangos patikimumu ir kokybe, todėl šį nepaprastą darbą reikia pavesti profesionalams.

Mūsų specialistai gali tinkamai įvertinti objekto eksploatavimo sąlygas ir padėti užsakovui pasirinkti efektyvų, patikimą ir priimtiną dangos sistemą, o taip pat adekvačiai prognozuoti jos tarnavimo laiką.