Sienų šiltinimas iš vidaus

Sienų šiltinimas iš vidaus su Gama puta

Sienų šiltinimas iš vidaus

Karkasinio namo sienos šiltinamos įrengiant izoliaciją sienos viduje

Karkasinė konstrukcija – tai metalinis arba medinis karkasas iš lentų/profilių, įrengtų kas 500-600 mm, užpildytas šilumos izoliacija.  Sienų vidaus aptaisymui naudojamos gipso kartono plokštės, paneliai ir t.t. Sienos išorinė dalis gali būti apkalama, tinkuojama, apklijuojama dekoratyvinėmis plytelėmis ir kitomis išorės apdailos medžiagomis.

Kai išorinis sienų kontūras jau užbaigtas, dažniausiai namo sienos šiltinamos iš vidaus. Siūlome pasinaudoti nauja šiltinimo technologija: Gama putos su atviromis poromis užpurškimu, tai - ekonomiškiausiais ir efektyviausias būdas

Sienų šiltinimas su Gama puta puikus pasirinkimas Jūsų namams!

Gama puta užpurškiama į karkasinės sienos vidų. Mažas medžiagos šilumos laidumas turi privalumų, kadangi, nepaisant mažo sienų storio, pasiekiami pakankamai aukšti termoizoliaciniai rodikliai.

Sustingusi puta sutvirtina ir užtikrina papildomą laikomąją galią visam mediniam karkasui. Gama putos naudojimas „vietoje“ taip pat garantuoja ir struktūros hermetiškumą, kurios negali užtikrinti tradiciniai izoliavimo būdai. Naudojant šį šiltinimo būdą, tarp lauko sienos ir izoliuojamos karkasinės konstrukcijos paliekamas oro tarpas.

Gama puta su atviromis poromis

Namo šiltinimas iš vidaus atliekamas naudojant Gama putą su atviromis poromis, kadangi ši medžiaga pasižymi aukštesniu drėgmės sugeriamumo koeficientu lyginant su uždarų porų Gama puta, tačiau šiltinti karkasinio namo vidaus sienas ekonomiškai naudingiau būtent Gama puta su atviromis poromis. Šiltinant sienas Gama puta su atviromis poromis reikia naudoti garų izoliavimo plėvelę.

Atviros poros lengvai praleidžia garus ir skysčius. Medžiagų su atviromis poromis šilumos laidumas aukštesnis, nei medžiagų su uždaromis poromis. Porose yra dujų mišinys, kurio šilumos laidumas mažesnis nei oro, ir būtent tai užtikrina, kad Gama puta yra neprilygstamas šilumos izoliatorius.